Zespół Szkół Publicznych w Rymaniu

 

 
 
 .: menu

Strona główna

Historia
Nauczyciele
Wydarzenia
Dokumenty
Ogłoszenia
Uczeń
Rodzice
Pedagog
Kalendarz
Samorząd Uczniowski
Biblioteka
Rekrutacja
Galeria
Nasze osiągnięcia
Publikacje nauczycieli
Linki
Przyjaciele szkoły
Programy
Zamówienia publiczne
Projekty Unijne
Projekt edukacyjny

Media

 

 .: Patron

Tadeusz Kościuszko

 

 .: Kontakt

Adres:
ZSP Rymań, ul.Szkolna 2, 78-125 Rymań
tel./fax:
094 35 83 220,
e-mail:
rymangm@interia.pl

 
 .: Nasze osiągnięcia

NAJWIĘKSZE SUKCESY UCZNIÓW I OPIEKUNÓW ZSP W RYMANIU

 

SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2015/2016


LP.

NAZWA KONKURSU, ZAWODÓW, PRZEGLĄDU

ETAP

LAUREACI, ZWYCIĘZCY, ZDOBYWCY CZOŁOWYCH MIEJSC

OPIEKUN

G I M N A Z J U M

1.

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w Piłce Siatkowej Chłopców

powiatowy

Maciej Pilewski, Piotr Krajniak, Daniel Dąbrowski, Krystian Kowalczyk, Kacper Polak, Adam Radkiewicz, Tomasz Lewczycki

P. Korytowski

2.

Konkurs historyczny „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

wojewódzki

Marta Tymek (Ia) – tytuł finalisty etapu wojewódzkiego

I. Piecyk

3.

Ogólnopolski Konkurs „Żołnierze Wyklęci” (konkurs plastyczny)

wojewódzki

Patrycja Ciesielska (IIIa) – wyróżnienie

I. Piecyk

4.

Wojewódzki konkurs ekologiczno-plastyczny ,,Rybom na ratunek”

wojewódzki

Anna Oleksiewicz (IIa)                                  II miejsce

A. Dworek

5.

Konkurs Matematyczny „Kangur”

ogólnopolski

Marta Tymek (Ia) – wyróżnienie

M. Kuroń

6.

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

powiatowy

Maciej Pilewski (IIIb) – II miejsce indywidualnie

J. Oleksiewicz

7.

Konkurs wiedzy informatycznej SCI CODE

ogólnopolski

Udział w finale – M. Pilewski (IIIb), P. Kwieciński (IIIb), P. Ciesielska (IIIa)

J. Oleksiewicz

8.

„Chrzest Polski w naszych oczach”

regionalny

Klaudia Franas (Ia), Marta Tymek (Ia) – podziękowanie

E. Targosz

9.

Konkurs Ortograficzny „Prosta Rzecz – Błędy Precz”

szkolny

Marta Tymek, Natalia Sobczak, Paulina Zielińska

A. Kornecka

SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2015/2016


LP.

NAZWA KONKURSU, ZAWODÓW, PRZEGLĄDU

ETAP

LAUREACI, ZWYCIĘZCY, ZDOBYWCY CZOŁOWYCH MIEJSC

OPIEKUN

S Z K O Ł A    P O D S T A W O W A

1.

„W świecie starożytnych Greków i Rzymian” – konkurs mitologiczny

powiatowy

Jan Kaczmarczyk i Jakub Sielicki – IV miejsce zespołowo

K. Piecyk

2.

„ Kołobrzeg – moja mała Ojczyzna – początki chrześcijaństwa na Pomorzu”

powiatowy

Piotr Oleksiewicz, Natalia Dykiert – II miejsce zespołowo

I. Piecyk

3.

IV Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej I CAN SING

regionalny

Małgorzata Kaczmarczyk –
I miejsce

A. Orzechowska

4.

„Mój Kościół na Pomorzu”

powiatowy

Monika Bereda (VIb), Weronika Sienkiewicz (Vb), Marta Ściegienna (VIa) – podziękowanie

E. Targosz

5.

Turniej Bezpieczeństwa
w Ruchu Drogowym

powiatowy

III miejsce drużynowo: Maciej Kozioł, Michał Ruciński, Julita Wołowska,

K. Sielicki

6.

Drużynowy Tenis Stołowy

powiatowy

IV miejsce drużynowo: Konrad Lisek, Jakub Ślusarek

K. Sielicki

7.

XV Powiatowy Ortograficzny Turniej Szkół Podstawowych
(w Kołobrzegu)

powiatowy

Julia Skaba (IVb), Marta Piastowicz (IVb) – zespołowo III miejsce dla szkoły w kat. klas IV

A. Kornecka

8.

Konkurs Ortograficzny „Prosta Rzecz – Błędy Precz”

szkolny

Wojciech Rudniak,
Marta Piastowicz,
Gabriela Rawicz-Kujawska,
Nikola Śliwka

A. Kornecka

SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2015/2016


LP.

NAZWA KONKURSU, ZAWODÓW, PRZEGLĄDU

ETAP

LAUREACI, ZWYCIĘZCY, ZDOBYWCY CZOŁOWYCH MIEJSC

OPIEKUN

F I L I A    W    D Ę B I C Y

1.

Turniej recytatorski „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”

gminny

Anita Przeździęk – I miejsce, Olga Korytowska – wyróżnienie

D. Nasiadka

powiatowy

Anita Przeździęk – wyróżnienie
I stopnia

2.

Konkurs czytelniczy

między filiami

Julia Senkbeil, Olga Korytowska – I miejsce,
Anita Przeździęk, Maja Kaczor – III miejsce

D. Nasiadka

3.

Konkurs ortograficzny

między filiami

Anita Przeździęk – I miejsce

D. Nasiadka

4.

Mikołajkowy Turniej Sportowy

międzygmin.

I miejsce:
Karol Dryglas, Julia Czerniak, Seweryn Stefaniak, Kuba Szwalski, Magdalena Majewska, Fabian Burda, Maria Baweł, Jessica Krzyżanowska

E. Koperska

5.

Turniej recytatorski „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”

gminny

Amelia Walczak – wyróżnienie

M. Grzejdak

6.

Konkurs czytelniczy

między filiami

Amelia Walczak, Wiktoria Teper – III miejsce

M. Grzejdak

7.

Konkurs czytelniczy

między filiami

Karol Dryglas, Mateusz Figa –
I miejsce

E. Koperska

8.

Regionalny Przegląd Jasełek „Idą kolędnicy”

regionalny

Kl. III – wyróżnienie I stopnia

I. Radoń
K. Sierecka

9.

Mikołajkowe Zawody Sportowe

międzygmin.

Kl. III – III miejsce

I. Radoń

10.

Konkurs recytatorski „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”

gminny

Wiktoria Kaszuba kl. III – wyróżnienie

I. Radoń

11.

Konkurs czytelniczy

między filiami

Kl. III – I i II miejsce

I. Radoń

12.

Konkurs ortograficzny

między filiami

Ewelina Czajka kl. III – II miejsce

I. Radoń

13.

Konkurs tabliczki mnożenia

między filiami

Oliwier Strzechmiński kl. III – III miejsce
5 wyróżnień – Oliwia Rutkowska, Magdalena Marciniak, Wiktoria Kaszuba, Ewelina Czajka, Weronika Godlewska (kl. III)

I. Radoń

14.

Konkurs recytatorski promujący zdrowy tryb życia organizowany przez SSzP
w Gorawinie

międzyszk.

Wyróżnienie gr. 0a – Hania Trybuchowska, Oskar Rylowski, Martyna Zając

K. Szczerba

15.

VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Chcesz być zdrów jak ryba, jedz owoce
i warzywa”

międzyszk.

Kl. 0b:
Gabriela Czupryn – I miejsce
Kostek Makarewicz – III miejsce

H. Zięba

16.

Mikołajkowy Turniej Sportowy

międzygmin.

II miejsce:
Julia Senkbeil, Martyna Sarnicka, Szymon Szafrański, Dawid Sworowski, Mikołaj Piskorz, Filip Kordyjak, Natalia Długosz, Dżesika Karpińska

E. Koperska

SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2015/2016


LP.

NAZWA KONKURSU, ZAWODÓW, PRZEGLĄDU

ETAP

LAUREACI, ZWYCIĘZCY, ZDOBYWCY CZOŁOWYCH MIEJSC

OPIEKUN

F I L I A    W    S T A R N I N I E

1.

Turniej recytatorski „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”

gminne

Natalia Kowalczyk – tytuł laureata (eliminacje gminne), wyróżnienie I stopnia (eliminacja powiatowe)
Wyróżnienie na etapie gminnym:
Julia Dykiert, Martyna Sielicka

J. Czystow

2.

Konkurs tabliczki mnożenia

między filiami

Natalia Kowalczyk – I miejsce

J.Wywrot-Piątek

3.

Konkurs ortograficzny

między filiami

Kl. II:
Natalia Lewandowska –
II miejsce
Jowita Gusak – III miejsce
Kl. III:
Natalia Kowalczyk – III miejsce

J.Wywrot-Piątek

4.

Konkurs czytelniczy

między filiami

Szkoła w Starninie – II miejsce

J. Czystow, J.Wywrot-Piątek

5.

Gminny Konkurs Recytatorski Przedszkoli w Gorawinie

 

Franek Bany – I miejsce
w grupie 5-latków

J. Czystow

SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2015/2016


LP.

NAZWA KONKURSU, ZAWODÓW, PRZEGLĄDU

ETAP

LAUREACI, ZWYCIĘZCY, ZDOBYWCY CZOŁOWYCH MIEJSC

OPIEKUN

F I L I A    W    D R O Z D O W I E

1.

Konkurs plastyczny
„Chemia w rolnictwie”

ogólnopolski

Udział:
Oliwia Wybranowska (kl. II),
Martyna Doroch (kl. III),
Jakub Jackowiak (kl. III),
Amelia Krzos (kl. III),
Oskar Kusiakiewicz (kl. III),
Nikola Żylska (kl. III)

M. Figurska

2.

Konkurs tabliczki mnożenia

między filiami

Jakub Jackowiak (kl. III) –
II miejsce

M. Figurska

3.

Konkurs ortograficzny

między filiami

Maciej Bereda (kl. III) –
I miejsce,
Nikola Żylska (kl. III) –
III miejsce

M. Figurska

4.

Konkurs czytelniczy
„W świecie wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima”

między filiami

II miejsce:
Amelia Krzos (kl. III),
Nikola Żylska (kl. III),
Oliwia Wybraniecka (kl. II),
Patrycja Dobrzyńska (kl. II),
Maria Wróblewska (kl. I),
Justyna Michalska (kl. I)

M. Figurska,
M. Pietrak

5.

Konkurs recytatorski „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”

szkolny

Amelia Krzos – I miejsce,
Julia Zielińska – II miejsce

M. Figurska,
M. Pietrak

SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2015/2016


LP.

NAZWA KONKURSU, ZAWODÓW, PRZEGLĄDU

ETAP

LAUREACI, ZWYCIĘZCY, ZDOBYWCY CZOŁOWYCH MIEJSC

OPIEKUN

P U N K T Y    P R Z E D S Z K O L N E

1.

Gminny Konkurs Recytatorski dla Przedszkoli w Gorawinie

gminny

Kategoria 4-latków:
Marta Borek – I miejsce,
Lena Kwiecień – III miejsce,
kategoria 3-latków:
Mikołaj Okuń – II miejsce

M. Zawalska

*************************

 

JAK PRACOWALIŚMY W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Lp.

Konkurs / zawody

Etap

Laureaci, zwycięzcy, zdobywcy czołowych miejsc

Opiekun

SZKOŁA PODSTAWOWA W RYMANIU

1

Mistrzostwa Piowiatu Drużynowy Tenis Stołowy

powiatowy

2. m-ce drużyna dziewcząt (Oliwia Jackowiak, Wioletta Brodecka)

K.Sielicki

2. m-ce drużyna chłopców (Tomasz Lewczycki, Łukasz Kobielski)

2

Powiatowy Konkurs Mitologiczny “W świecie starożytnych Greków i Rzymian”

powiatowy

4. m-ce Iga Moskwa, Anna Wiśniewska

K. Piecyk

3

Konkurs recytatorski “Ptaki, Ptaszki I Ptaszęta Polne”

powiatowy

wyróżnienie Małgorzata Kaczmarczyk

4

Powiatowy konkurs “Kołobrzeg – moja mała Ojczyzna”

powiatowy

2. m-ce zespołowo Iga Moskwa, Damian Walczak

I. Piecyk

5

Ogólnopolski Konkurs Historyczny “Losy Żołnierza I Dzieje Oręża Polskiego”

wojewódzki

2. m-ce Marta Tymek

I. Piecyk

6

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur”

międzynarodowy

wyróżnienie: Julia Sumińska, Małgorzata Kaczmarczyk, Marta Tymek

B. Sumińska

7

Turniej im. S.Karpiniuka w mini piłce siatkowej

powiatowy

2. m-ce (Dawid Strzechmiński, Tomasz Lewczycki, Łukasz Kobielski, Patryk Urbaniak, Michał Szwalski, Gabriel Kozioł)

K. Sielicki

8

Ogólnopolski Turniej BRD

powiatowy

2. m-ce drużynowo (Dawid Strzechmiński, Tomasz Lewczycki, Zuzanna Szarejko, Wioletta Brodacka)

K. Sielicki

9

Powiatowy Turniej w Tenisie Stołowym o Puchar Dyrektora SP w Robuniu

powiatowy

3. m-ce drużynowo (Wioletta Brodacka, Paulina Ślusarek, Oliwia Jackowiak, Magdalena Krajniak, Tomasz Lewczycki, Patryk Urbaniak, Łukasz Kobielski, Kacper Maciejczyk

K. Sielicki

10

Volleymania- turniej w piłce siatkowej

powiatowy

4. m-ce drużynowo (Oliwia Grzejdak, Oliwia Jackowiak, Wioletta Brodacka, Dawid Strzechmiński, Tomasz Lewczycki, Gabriel Kozioł)

K. Sielicki B.Lewandowska

11

Szkolny konkurs “Mistrsz Języka Angielskiego)

szkolny

kl. V– 1. m-ce Jan Kaczmarczyk kl.VI- 1. m-ce Anna Wiśniewska

A. Markowska

12

Konkurs plastyczny “Jan Paweł II i dzieci

powiatowy

1. m-ce Weronika Szymańska

K. Sierecka

GIMNAZJUM

1

“Zasady bezpieczeństwa na wsi”

szkolny

1.m-ce Maciej Wojewódzki 2. m-ce Emilia Szafarz 3.m-ce Grzegorz Wojewódzki

A. Dworek

2

Turniej Siatkarski Chłopców o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego”

międzypowia-towy

6.m-ce (Szymon Klepuszewski, Jakub Kozioł, Jakub Urbaś, Przemysław Polak, Maciej Pilewski, Maciej I Grzegorz Wojewódzcy)

P.Korytowski

3

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Oświeceniu

wojewódzki

3. m-ce drużynowo (Aneta Tymek, Patrycja Gerus, Izabela Dybowska, Dariusz Pyzia, Szymon Gerus)

I. Piecyk

4

Szkolny konkurs “Tadeusz Kościuszko i jego czasy”

szkolny

1. m-ce zespołowo (Adrianna Meszczyk, Patrycja Stanowska)

I. Piecyk

5

XXXVIII Turniej BRD

powiatowy

2. m-ce drużynowo (Szymon Dach, Maciej Pilewski, Piotr Bereda)

J. Oleksiewicz

6

Konkurs plastyczny “Mój Kościół na Pomorzu”

diecezjalny

H. Zięba

7

Mistrzostwa Piowiatu Drużynowy Tenis Stołowy

powiatowy

2. m-ce (Krzysztof Obara, Bartosz Marcinkowski, Grzegorz Wojewódzki)

B.Lewandowska

8

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

powiatowy

3.m-ce (Szymon Klepuszewski, Jakub Kozioł, Jakub Urbaś, Przemysław Polak, Maciej Pilewski, Maciej I Grzegorz Wojewódzcy)

P. Korytowski

9

Konkurs recytatorski “Ptaki, Ptaszki I Ptaszęta Polne”

powiatowy

1. m-ce Natalia Sobczak

M. Hawrylak

SZKOŁA PODSTAWOWA FILIA W DROZDOWIE

1

Mikołajkowy Turniej Sportowy w Robuniu

międzyszkolny

2. m-ce (Konrad Burawski, Patrycja Dobrzyńska, Oliwia Słotwińska, Oliwia Wybranowska, Martyna Gierasimow, Jowita Gusak, Daniel Sobota, Julia Dykiert) 3. m-ce (uczniowie klasy drugiej i trzeciej)

M.Figurska

2

Konkurs recytatorski “Ptaki, Ptaszki I Ptaszęta Polne”

gminny

Wyróżnienie – Amelia Krzosz

M. Figurska

3

Konkurs plastyczny “Koszyczek wielkanocny”

szkolny

1. m-ce Artyna Doroch 2. m-ce Natalia Ratkiewicz, 3. m-ce Amelia Krzos, Oskar Kusiakiewicz

M. Figurska

4

Gminny konkurs recytatorski

gminny

1. m-ce Laura Burda (kat. 3-latek) 2. m-ce Ignacy Popiołek (kat. 4-latek), wyróżnienie Maria Wróblewska i Hanna Bryda (kat. 5-latek)

M. Pietrak

5

Konkurs plastyczny :Jan Paweł II i dzieci”

powiatowy

wyróżnienie (Natalia Krzos, Nikola Żylska)

K. Sierecka

SZKOŁA PODSTAWOWA FILIA W DĘBICY

1

Konkurs plastyczny “Ekologiczny pojazd przyszłości”

szkolny

1.m-ce Sebastian Sworowski

D.Nasiadka

wojewódzki

1.m-ce Sebastian Sworowski

2

Konkurs recytatorski “Ptaki, Ptaszki I Ptaszęta Polne”

gminny

1. m-ce Anita Przeździęk

B.Gromek

powiatowy

2. m-ce Anita Przeździęk

3

XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Europa naszym wspólnym domem”

ogólnopolski

2. m-ce Maria Baweł

M. Grzejdak

4

V Gminny Konkurs Recytatorski “Podróż po krainie poezji dziecięcej”

gminny

1. m-ce w kategorii 5-latków Amelia Walczak 1. m-ce w kategorii 6-latków Maria Baweł

M. Grzejdak

5

Konkurs Plastyczny “Bezpiecznie na wsi – zwierzaki to nie pluszaki!”

ogólnopolski

Wyróżnienie – Agata Węgrzyn

D. Nasiadka

SZKOŁA PODSTAWOWA FILIA W STARNINIE

1

Regionalny Przegląd Jasełek “Idą Kolędnicy”

regionalny

Laureat – grupa teatralna “Mali kolędnicy”

J.Czystow, J. Wywrot-Piątek, A. Łabendowicz

2

Konkurs Recytatorski “W krainie poezji dziecięcej”

gminny

2. m-ce Franciszek Bany (w kat. 4-latków) 2. m-ce Martyna Sielicka (w kat. 5-latków) 2.m-ce – Hanna Michalak (w kat. 6-latków)

J.Czystow

3

Konkurs recytatorski “Ptaki, Ptaszki I Ptaszęta Polne”

gminny

Laureat – Natalia Kowalczyk, wyróżnienie -Alicja Kowalczyk

J. Czystow

powiatowy

Wyróżnienie – Natalia Kowalczyk

PUNKT PRZEDSZKOLNY W RYMANIU

1

Konkurs Plastyczny “Las w kolorach jesieni”

ogólnopolski

Wyróżnienie – Paweł Oleksiewicz

M. Zawalska

2

Konkurs Recytatorski “W krainie poezji dziecięcej”

gminny

3. m-ce Gabriela Czupryn, Zuzanna Bujak (w kat. 4-latków) 1. m-ce Marta Borek, 2.m-ce Zuzanna Pawłowska (w kat. 3-latków)

M. Zawalska

 

Rok szkolny 2013/2014

Konkurs / zawody

Etap

Laureaci, zwycięzcy, zdobywcy czołowych miejsc

Opiekun

SZKOŁA PODSTAWOWA W RYMANIU

Powiatowy Turniej Szkół Podst. w Tenisie Stołowym

powiatowy

2. m-ce - drużyna chłopców (Piotr Bereda, Tomasz Lewczycki)

2. m-ce - drużyna dziewcząt (Wioletta Brodacka, Oliwia Jackowiak)

K. Sielicki

Powiatowy Turniej Szkół Podst. w Tenisie Stołowym

powiatowy

3. m-ce - drużyna chłopców (Piotr Bereda,Kacper Karkosik, Jakub Kobielski Tomasz Lewczycki)

2. m-ce - drużyna dziewcząt (Wioletta Brodacka, Oliwia Jackowiak, Natalia Sobczak, Paulina Ślusarek)

K. Sielicki

Drużynowe Biegi Przełajowe

 

 

powiatowy

1. m-ce drużyna chłopców (A.Radkiewicz, P.Bereda, M. Kuźma, K.Karkosik, K.Kaszuba, P.Wereszczyński, J.Kobielski, K.Stefaniak, D.Strzechmiński, T.Lewczycki)

K.Sielicki

Mistrzostwa Powiatu w Minipiłce Nożnej

 

 

powiatowy

2.m-ce (Dawid Strzechmiński, Kewin Kaszuba, Rafał Urbaniak, Adam Radkiewicz, Kacper Karkosik, Piotr Bereda, Kamil Stefaniak, Rafał Kuroń, Daniel Dąbrowski, Krystian Kowalczyk)

K. Sielicki

Turniej Recytatorski „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”

 

gminny

Laureat: Natalia Sobczak, Małgorzata Kaczmarczyk, Gabriela Rawicz-Kujawska, Wojciech Rudniak

M.Hawrylak

powiatowy

Laureat – Natalia Sobczak

wojewódzki

Finalista – Natalia Sobczak

Konkurs mitologiczny „W świecie Starożytnych Greków i Rzymian”

regionalny

2. m-ce drużynowo (Marta Tymek, Anna Wiśniewska)

K. Piecyk

Konkurs „Co wiesz o Unii Europejskiej”

powiatowy

5. m-ce drużynowo (Marta Tymek, Oliwia Grzejdak, Dorian Baweł)

K. Piecyk

XIV Powiatowy Konkurs „Kołobrzeg – moja mała ojczyzna”

powiatowy

6. m-ce drużynowo (Jarosław Kornecki, Konrad Kowalski)

I. Piecyk

Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „Klio” org. przez Centrum Edukacji Historycznej

ogólnopolski

Laureat - Natalia Sobczak,

7. m-ce - Marta Tymek, Hubert Wiśniewski, Anna Wiśniewska,

8. m-ce Adrianna Meszczyk,

10. m-ce Anna Oleksiewicz,

12. m-ce Patrycja Stanowska,

21. m-ce Dominika Waligóra

I. Piecyk

XXXVII Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 

 

 

 

 

 

powiatowy

1. m-ce drużynowo (Piotr Bereda, Dawid Strzechmiński, Wioletta Brodacka, Patrycja Stanowska)

1. m-ce indywidualnie Piotr Bereda

K. Sielicki

wojewódzki

13. m-ce drużynowo (Piotr Bereda, Dawid Strzechmiński, Wioletta Brodacka, Patrycja Stanowska)

Konkurs „Jan Paweł II”

powiatowy

4. m-ce Iga Moskwa

5. m-ce Kornelia Klimek

H. Zięba

Ogólnopolski Festiwal Piosenki „O Bursztynową Nutkę”

ogólnopolski

2. m-ce Małgorzata Kaczmarczyk

M.Obolik

Mini Mundial 2014

międzygminne

 

1. m-ce (Michał Ruciński, Maciej Kozioł, Adam Łukowski, Maciej Zieliński, Paweł Kornecki, Piotr Oleksiewicz, Rafał Kuroń, Mateusz Łapczuk, Julia Kaszuba, Maria Ściegienna)

B.Lewandowska

wojewódzki

Udział – (Michał Ruciński, Maciej Kozioł, Adam Łukowski, Maciej Zieliński, Paweł Kornecki, Piotr Oleksiewicz, Rafał Kuroń, Mateusz Łapczuk, Julia Kaszuba, Maria Ściegienna)

Indywidualny Trójbój LA

powiatowy

1. m-ce Wioletta Brodacka

K. Sielicki

 

wojewódzki

8. m-ce Wioletta Brodacka

Czwórbój Drużynowy LA

powiatowy

3. m-ce (Kacper Karkosik, Adam Radkiewicz, Kewin Kaszuba, Przemysław Tadrzak, Daniel Dąbrowski, Kamil Stefaniak)

K.Sielicki

 

GIMNAZJUM

Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w Tenisie Stołowym

powiatowy

1. m-ce drużynowo (Krzysztof Obara, Arkadiusz Bryliński, Jakub Strzechmiński)

A.Mikołajczak

Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt

 

 

powiatowy

3.m-ce (Ewelina Kołtak, Małgorzata Wasylów, Klaudia Byczkowiak, Justyna Meszczyk, Karolina Urbaś, Karolina Walikowska, Joanna Pyzia, Kinga Ekiert, Paulina Szafarz, Aneta Tymek, Joanna Kozioł, Dagmara Wyszyńska)

P.Korytowski

Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w Piłce Siatkowej Chłopców

 

 

powiatowy

3.m-ce (Przemysław Rentkowski, Jakub Strzechmiński, Krzysztof Piotrowski, Arkadiusz Bryliński, Maciej Pilewski, Dariusz Pyzia, Grzegorz Wojewódzki, Maciej Wojewódzki, Szymon Klepuszewski)

P.Korytowski

Wojewódzki Konkurs Fizyczny "Wszechświat wg Lema"

 

wojewódzki

4. m-ce Adam Sierecki

14. m-ce Paweł Fituła

16. m-ce Paulina Szafarz

M.Kuroń

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

powiatowy

10.m-ce Adam Sierecki

A. Markowska

Konkurs historyczny „Tadeusz Kościuszko i jego czasy”

szkolny

1. m-ce Anna Długosz, Patrycja Szwarc

I. Piecyk

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Ekonomicznej SKEF

ogólnopolski

Udział - Paulina Szafarz

I. Piecyk

XXXVII Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 

 

 

powiatowy

1. m-ce drużynowo (Przemysław Rentkowski, Krzysztof Okoń, Maciej Pilewski)

2. m-ce indywidualnie – Krzysztof Okoń

3. m-ce indywidualnie – Maciej Pilewski

J. Oleksiewicz

wojewódzki

2. m-ce drużynowo (Przemysław Rentkowski, Krzysztof Okoń, Maciej Pilewski)

SZKOŁA PODSTAWOWA FILIA W STARNINIE

Turniej Recytatorski „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”

gminny

Laureat – Natalia Król, Natalia Dykiert

Wyróżnienie – Natalia Kowalczyk

J.Czystow

powiatowy

Wyróżnienie – Natalia Król, Natalia Dykiert

Gminny konkurs recytatorski pt. „Rodzinka”

gminny

Pięciolatki: 3.m-ce Natalia Dykiert

Sześciolatki: 1. m-ce Antoni Bany

2. m-ce Jowita Gusak, Natalia Jasińska

3. m-ce Martyna Gierasimow

Wyróżnienie – Martyna Sielicka

 

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Słowa”

ogólnopolski

3. m-ce Michał Ruciński, Natalia Dykiert

A.Orzechowska

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Plus-Minus” org. CES

ogólnopolski

Wyróżnienie – Karolina Warszawska

J.Wywrot-Piątek

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia org. CES

 

ogólnopolski

 

Laureaci: Krzysztof Jóźwik, Julia Skaba, Alicja Kowalczyk, Michał Ruciński, Maciej Karpiński, Mateusz Makowski,

Wyróżnienie: Adrian Mullarama, Natalia Dykiert, Maciej Kozioł, Wiktor Sznitko

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA FILIA W DROZDOWIE

Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy „I Ty bądź czytelny” org. CES

ogólnopolski

Finaliści – Marta Piastowicz

- Dominik Dąbrowski

- Filip Hawańczak

M.Figurska

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny „Ortograf” org. CES

ogólnopolski

Finalistka – Marta Piastowicz

M.Figurska

SZKOŁA PODSTAWOWA FILIA W DĘBICY

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zachowaj trzeźwy umysł"

ogólnopolski

laureat - Aleksandra Figa

M.Grzejdak

Konkurs Matematyczny „Plus – Minus” org. CES

ogólnopolski

3. m-ce Kordian Kasprowicz, Szymon Zawiszewski

D. Nasiadka

 

 

Konkurs Ortograficzny ,,Ortograf” org. CES

ogólnopolski

wyróżnienie – Julita Wołowska

M. Grzejdak

PRZEDSZKOLE W RYMANIU

Ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci przedszkolnych pod hasłem: „Las uczy i bawi nas”

ogólnopolski

1.M-ce Wiktoria Teper

Wyróżnienie: Amelia Walczak

M.Zawalska

 

 

 

„Śmieci nie palę, ale segreguję, bo przyrodę szanuję”

ogólnopolski

Laureatki - Wiktoria Teper, Amelia Walczak.

Gminny konkurs recytatorski pod hasłem „Rodzinka”

 

 

 

gminny

 

 

 

Trzylatki: 1. m-ce Michał Mikołajczak, Paweł Oleksiewicz

2.m-ce Oskar Rylowski

Czterolatki: 1.m-ce Amelia Walczak, Wiktoria Teper

3.m-ce Miłosz Grochocki

 

 

 

Rok szkolny 2012/2013

 

Konkurs / zawody

Etap

Laureaci, zwycięzcy, zdobywcy czołowych miejsc

Opiekun/ /nauczyciel przedmiotu

SZKOŁA PODSTAWOWA W RYMANIU

Ogólnopolski konkurs historyczny "Losy Żołnierza i Dzieje..."

wojewódzki

finalistka - Jolanta Piecyk

I. Piecyk

Międzyszkolny konkurs czytelniczy dla klas V "Przez drzwi szafy do Narnii"

międzyszkolny

2.m-ce drużynowo (Natalia Sobczak, Anna Oleksiewicz)

M.Oleksiewicz

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej

powiatowy

4.m-ce (Szymon Rakowski, Szymon Pilewski, Krzysztof Obara, Piotr Bereda, Miłosz Kuźma, Kacper Polak, Krystian Kowalczyk, Mateusz Stefaniak, Kacper Karkosik, Kamil Stefaniak)

K.Sielicki

Konkurs historyczny "Polskie powstania narodowe w XVIII i XIX w."

ogólnopolski

4.m-ce - Jolanta Piecyk

22.m-ce - Anna Oleksiewicz

I.Piecyk

Konkurs historyczny "Co wiesz o Unii Europejskiej"

powiatowy

4.m-ce drużynowo: Oliwia Grzejdak, Marta Tymek, Jolanta Piecyk

K.Piecyk

Drużynowy Turniej w Tenisie Stołowym Chłopców

powiatowy

2.m-ce - Krzysztof Obara, Tomasz Lewczycki, Patryk Wereszczyński

K.Sielicki

Mistrzostwa Powiatu Drużynowe Biegi Przełajowe

powiatowe

2.m-ce drużyna (Mateusz Stefaniak, Kamil Stefaniak, Szymon Rakowski, Mateusz Rakowski, Maciej Pilewski, Krzysztof Obara, Adam Radkiewicz, Piotr Bereda, Miłosz Kuźma, Kacper Karkosik)

A.Mikołajczak

K. Sielicki

 

Konkurs litearcki "O czym marzą dzieci"

rejonowy

2. m-ce Marta Tymek IVa

wyróżnienie Jolanta Piecyk IVb

A.Kornecka

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych

powiatowy

2.m-ce Rakowski Szymon

3. m-ce Stefaniak Mateusz

K.Sielicki

Konkurs historyczny "Kołobrzeg - moja mała Ojczyzna"

powiatowy

wyróżnienie - drużynowo Natalia Sobczak, Adrianna Meszczyk

I.Piecyk

Powiatowy Turniej Szkół Podst. w Tenisie Stołowym

powiatowy

5. m-ce - drużyna (Krzysztof Obara, Kacper Karkosik, Piotr Bereda, Kamil Stefaniak)

K. Sielicki

Ogólnopolski Turniej BRD

powiatowy

3. m-ce - drużyna (Maciej Pilewski, Szymon Rakowski, Krzysztof Obara)

K.Sielicki

Turniej recytatorski "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne"

gminny

laureat: Natalia Sobczak,

Klaudia Gusak

M.Hawrylak

Konkurs mitologiczny "W świecie starożytnych Greków i Rzymian"

powiatowy

3.m-ce drużynowo - Jolanta Piecyk, Anna Oleksiewicz

I.Piecyk

Konkurs literacko-plastyczny "Portret prof. Wł. Panasa"

gminny

1.m-ce w kat. wiersz - Marta Tymek,

1.m-ce w kat. proza - Oliwia Grzejdak

3.m-ce - Joanna Słoma

A.Kornecka

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

międzynaro-dowy

wyróżnienie - Marta Tymek

B.Sumińska

GIMNAZJUM

Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii

wojewódzki

finalista - Agata Justyńska

M.Kuroń

Konkurs Geograficzny

wojewódzki

finalista - Aleksandra Obszyńska

B.Lewandowska

Konkurs Historyczny z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie

wojewódzki

laureat - Katarzyna Piecyk

finalista - Aleksandra Obszyńska

I.Piecyk

Mistrzostwa Powiatu Drużynowe Biegi Przełajowe

powiatowe

5.m-ce drużyna (Przemysław Rentkowski, Patryk Wereszczyński, Hubert Malinowski, Karol Surkont, Aleksander Stępień, Mateusz Marcinkowski, Grzegorz Wojewódzki, Maciej Wojewódzki, Szymon Klepuszewski, Tomasz Wojtowicz)

A.Mikołajczak

K. Sielicki

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

powiatowe

2. m-ce Szymon Klepuszewski,

3. m-ce Grzegorz Wojewódzki

J.Oleksiewicz

Konkurs literacko-plastyczny "Odkrywamy legendy naszego regionu"

powiatowe

w kategorii literackiej - wyróżnienie Aneta Tymek

 

Konkurs literacko-plastyczny "Portret prof. Wł. Panasa"

gminny

1.m-ce w kat. portret- Katarzyna Zawalska,

Angelika Przewłucka

2.m-ce w kat. wiersz - Agnieszka Bryda

A.Kornecka

2.m-ce w kat. liter. - Aneta Tymek,

M.Hawrylak

powiatowy

wyróżnienie - Aneta Tymek

J.Kucharczuk

Międzypowiatowa Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt

powiatowe

4. m-ce (Aleksandra Obszyńska, Róża Sierecka, Marta Byczkowiak, Klaudia Klepuszewska, Magdalena Kowalczyk, Ewelina Kołtak, Małgorzata Wasylów, Joanna Pyzia, Justyna Meszczyk, Karolina Urbaś, Klaudia Prewęcka, Karolina Walikowska, Ewa Bereda, Paulina Szafarz)

P.Korytowski

Wojewódzki Turniej Drużyn Mieszanych w Piłce Siatkowej

wojewódzki

3. m-ce: Przemysław Rentkowski, Aleksandra Obszyńska, Róża Sierecka, Marta Byczkowiak, Mateusz Marcinkowski, Sławomir Rutkowski, Karol Usarek, Jan Biernacki

B.Lewandowska

P.Korytowski

Ogólnopolski konkurs historyczny "Losy Żołnierza i Dzieje..."

wojewódzki

1.m-ce - Katarzyna Piecyk

I. Piecyk

 

ogólnopolski

1. m-ce Katarzyna Piecyk

I. Piecyk

Turniej piłkarski "COCA-COLA CUP"

powiatowe

1.m-ce w pierwszym etapie

3.m-ce w drugim etapie

(Jan Biernacki, Karol Usarek, Jarosław Kaźmierski, Adam Sierecki, Arkadiusz Bryliński, Krzysztof Piotrowski, Przemysław Rentkowski, Aleksander Stępień, Szymon Klepuszewski, Jakub Kozioł)

B.Lewandowska

P.Korytowski

Konkurs historyczny "Polskie powstania narodowe w XVIII i XIX w."

ogólnopolski

laureaci: (2.m-ce - Katarzyna Piecyk. 7.m-ce - Paulia Pyzia, 8.m-ce - Róża Sierecka, Patrycja Gerus, Aneta Tymek, Aleksandra Obszyńska,

13.m-ce - Katarzyna Zawalska, Dorota Zawalska),

19.m-ce Dariusz Pyzia

I.Piecyk

Powiatowy Przegląd Piosenki Profilaktycznej - Kołobrzeg 2013

powiatowy

1.m-ce - Katarzyna Przydatek i Paulina Szafarz

P.Wróblewska

Powiatowy Konkurs "Piosenki o Zdrowiu"

powiatowy

1. m-ce Katarzyna Przydatek i Paulina Szafarz

P.Wróblewska

wojewódzki

wyróżnienie - Katarzyna Przydatek i Paulina Szafarz

P.Wróblewska, B.Sumińska

Ogólnopolski Turniej BRD

powiatowy

1.m-ce - drużyna (Jarosław Kaźmierski, Przemysław Rentkowski, Krzysztof Okoń)

J.Oleksiewicz

Turniej recytatorski "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne"

gminny

laureat-Patrycja Gerus

M.Hawrylak

Powiatowy Konkurs Przedmiotowy Języka Polskiego

powiatowy

laureat - Marta Byczkowiak

I.Justyńska

Powiatowy Konkurs Przedmiotowy z Geografii

powiatowy

laureat - Aleksandra Obszyńska

B.Lewandowska

SZKOŁA PODSTAWOWA FILIA W STARNINIE

VI Regionalny Przegląd Jasełek "Idą kolędnicy"

regionalny

tytuł laureata

J.Czystow, J.Wywrot-Piątek, A.Łabendowicz

Festiwal Piosenki o Zdrowiu

powiatowy

1.m-ce zespół ROCKOWE ISKIERKI w składzie: Małgorzata Kaczmarczyk, Julia Kaszuba, Karolina Król

J. Czystow

wojewódzki

3.m-ce i puchar Kuratora Oświaty Zachodniopomorskiego zespół ROCKOWE ISKIERKI w składzie:Małgorzata Kaczmarczyk, Julia Kaszuba, Karolina Król

J. Czystow

Turniej recytatorski "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne"

gminny

laureat: Natalia Król

wyróżnienia: Natalia Dykiert, Adrijan Mullarama

J.Czystow

powiatowy

wyróżnienie - Natalia Król

J.Czystow

Regionalny Konkurs Piosenki Marynistycznej

regionalny

3.m-ce - Małgorzata Kaczmarczyk

J.Czystow

31. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięco-Młodzieżowej "O Bursztynową Nutkę"

ogólnopolski

3.m-ce - Natalia Kowalczyk

A.Łabendowicz

SZKOŁA PODSTAWOWA FILIA W DROZDOWIE

Konkurs plastyczno - ekologiczny "Gmina Rymań moim miejscem"

gminny

3.m-ce - ucz. kl. III

wyróżnienie - ucz. kl.I i II

M.Figurska

Konkurs recytatorski "Książka moim przyjacielem"

gminny

1. m-ce w kat. 5-latków - Amelia Prześluga

2.m-ce w kat. 5-latków - Nikola Żylska

2.m-ce w kat. 6-latków - Jakub Jackowiak

3.m-ce w kat. 6-latków - Martyna Doroch

M.Pietrak

Konkurs recytatorski "Książka moim przyjacielem"

gminny

1. m-ce w kat. 6-latków - Amelia Prześluga

 

M.Pietrak

SZKOŁA PODSTAWOWA FILIA W DĘBICY

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Europa naszym wspólnym domem"

ogólnopolski

3.m-ce Gabriela Usarek

M.Grzejdak

wyróżnienie Ewelina Czajka

J.Makarewicz

Konkurs plastyczne "Moja bezpieczna gmina"

międzygminny

1.m-ce - Aleksander Makarewicz

J.Makarewicz

3. m-ce - Sebastian Sworowski

D.Nasiadka

4. m-ce - Rafał Kuroń

I.Radoń

Konkurs matematyczny ,,Kangur”

międzyna-rodowy

wyróżnienie - Piotr Oleksiewicz,

I.Radoń

Międzynarodowy konkurs twórczości plastycznej "Świat tęczą malowany"

międzynarodowy

wyróżnienie - Gabriela Rawicz-Kujawska

I.Radoń

Turniej recytatorski "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne"

gminny

laureat: Gabriela Rawicz-Kujawska

I.Radoń

Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur"

międzynaro-dowy

wyróżnienie - Piotr Oleksiewicz

I.Radoń

PUNKT PRZEDSZKOLNY W RYMANIU

Gminny konkurs recytatorski

"Książka moim przyjacielem"

gminny

1. m-ce Maria Baweł, Anita Przeździęk, Olga

Korytowska, Amelia Walczak,

2. m-ce Aleks Kwiecień, Amelia Kiełkowska

M.Zawalska

Konkurs plastyczny "Wiosna wokół nas”

ogólnopolski

wyróżnienie - Olga Korytowska

M.Zawalska

Konkurs plastyczny "Majowa łąka”

ogólnopolski

wyniki 17 czerwca

M.Zawalska

 

 

Rok szkolny 2011/2012

 

Konkurs / zawody

Etap

Laureaci, zwycięzcy, zdobywcy czołowych miejsc

Opiekun

SZKOŁA PODSTAWOWA W RYMANIU

Ogólnopolski konkurs historyczny "Losy Żołnierza i Dzieje..."

wojewódzki

2. m-ce Katarzyna Piecyk

I. Piecyk

ogólnopolski

1. m-ce Katarzyna Piecyk

I. Piecyk

Międzygminny Turniej Drużyn Mieszanych w Piłce Nożnej

gminny

3.m-ce drużynowo (W.Blutke, K.Gusak, D.Wyszyńska, T.Dybowski, Sz.Klepuszewski, J.Kozioł, A.Rutkowski, E.Widawski, G.Wojewódzki, M.Wojewódzki, W.Szafarz)

A.Mokołajczak

Sztafetowe Biegi Przełajowe

rejonowy

8.m-ce - drużyna dziewcząt (W.Kaszuba, J.Kozioł, D.Wyszyńska, W.Blutke, M.Bąk, A.Dobrzyńska, P.Gerus, A.Tymek, E.Walikowska, A.Wojtaszek, A.Stefaniak)

A.Mikołajczak

5.m-ce drużyna chłopców (M.Stefaniak, Sz.Dach, P.Polak, P.Biernat, Sz.Klepuszewski, A.Rutkowski, M.Szreder, E.Widawski, G.Wojewódzki, M.Wojewódzki)

B.Lewandowska

XII Powiatowy Konkurs Historyczny "Kołobrzeg - moja mała Ojczyzna"

powiatowy

3.m-ce grupowo Aneta Tymek i Patrycja Gerus

I.Piecyk

X Powiatowy Turniej Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym

powiatowy

4. m-ce - drużyna (Maciej Wojewódzki, Grzegorz Wojewódzki, Tomasz Dybowski, Jakub Kozioł).

A.Mikołajczak

XI Powiatowy Turniej Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym

powiatowy

5. m-ce - drużyna (Maciej Wojewódzki, Grzegorz Wojewódzki, Szymon Klepuszewski, Bartosz Marcinkowski).

A.Mikołajczak

Ogólnopolski Turniej BRD

 

powiatowy

 

4. m-ce zespołowo (Sz.Pilewski, B.Marcinkowski, Sz.Stanowski)

3. m-ce Szymon Pilewski (indywidualnie)

K.Sielicki

Konkurs Mitologiczny "Mity Greków i Rzymian"

powiatowy

1. m-ce Dariusz Pyzia i Katarzyna Piecyk

K.Piecyk

I.Piecyk

Konkurs j.angielskiego "Alicja w krainie czarów"

międzyszkolny

2. m-ce drużynowo: Weronika Kaszuba, Oliwia Andrusiów, Andżelika Gryglewicz, Patrycja Truszczyńska

B.Oleksiewicz

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

powiatowy

3. m-ce Grzegorz Wojewódzki

J.Oleksiewicz

Konkurs Czytelniczy "100 LAT ANI Z ZIELONEGO WZGÓRZA"

rejonowy

2. m-ce drużynowo (Patrycja Ciesielska, Angelika Gryglewicz, Klaudia Gusak, Maciej Pilewski)

M.Oleksiewicz

GIMNAZJUM

Ogólnopolski konkurs historyczny "Polska Piastów"

ogólnopolski

laureaci:

2.m-ce Firdez Mullarama

3.m-ce Monika Dybowska

4.m-ce Róża Sierecka

6.m-ce Dorota Zawalska, Katarzyna Zawalska, Aleksandra Obszyńska

9.m-ce Agata Kosior

wyróżnienie Paulina Pyzia

I.Piecyk

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

powiatowy

2. m-ce Wojciech Dylewski

5. m-ce Karol Surkont

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

rejonowe

2. m-ce (A.Obszyńska, R.Sierecka, D.Zawalska, K.Klepuszewska, M.Kowalczyk, M.Byczkowiak, P.Szafarz, E.Kołtak, K.Przydatek, J.Meszczyk, E.Bereda, K.Urbaś, W.Radkiewicz, M.Wasylów)

B.Lewandowska

Międzypowiatowa Liga Dziewcząt w Piłce Siatkowej

7 meczy wyjazdowych, 7 meczy u siebie

6. m-ce (A.Obszyńska, R.Sierecka, D.Zawalska, K.Klepuszewska, M.Kowalczyk, P.Szafarz, E.Kołtak, W.Radkiewicz, J.Pyzia, K.Prewęcka, M.Wasylów)

B.Lewandowska

Powiatowy Drużynowy Turniej w Tenisie Stołowym

powiatowy

1. m-ce drużynowo (W.Dylewski, Sz. Makarewicz, M..Łukaszek

K.Sielicki

wojewódzki

4. m-ce drużynowo (jw)

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

rejonowe

1. m-ce (P.Rentkowski, M.Marcinkowski, J.Biernacki, C.Chabera, W.Dylewski, M.Kuchna, D.Kuchna, Sz.Makarewicz, M.Łukaszek, J.Łabendowicz, J.Kaźmierski)

K.Sielicki

powiatowe

2. m-ce (jw)

K.Sielicki

Turniej Piłkarski Coca Cola Coup

(P.Rentkowski, C.Chabera, W.Dylewski, Sz.Makarewicz, M.Łukaszek, J.Łabendowicz, J.Kaźmierski, P.Wyszyński, K.Siamburski, M.Turek)

Konkurs Przedmiotowy z Historii i Wiedzy o Społeczeństwie

wojewódzki

tytuł finalisty - Firdez Mullarama

I.Piecyk

Konkurs matematyczny KANGUR

ogólnopolski

wyróżnienie - Agata Justyńska

M.Kuroń

Ogólnopolski Turniej BRD

powiatowy

3.m-ce zespołowo (J.Kaźmierski, P.Wyszyński, M.Marcinkowski)

1. m-ce Jarosław Kaźmierski (indywidualnie)

J.Oleksiewicz

Turniej Recytatorski "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne"

gminny

wyróżnienie Jolanta Opar

E.Kościelna-Stępień

SZKOŁA PODSTAWOWA FILIA W STARNINIE

VI Regionalny Przegląd Jasełek "Idą kolędnicy"

regionalny

tytuł laureata

J.Czystow, J.Wywrot-Piątek, A.Łabendowicz

Turniej Recytatorski "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne"

gminny

laureaci: Łukasz Kobielski, Małgorzata Kaczmarczyk, Nikola Malicka

wyróżnienie: Jan Kaczmarczyk, Natalia Dykiert, Natalia Król

J.Czystow

Konkurs OMNIBUS 2012 "Skowronek" - kl. III

ogólnopolski

Udział: Anna Wiśniewska, Julia Białkowska, Nikola Malicka

Konkurs matematyczny KANGUR

ogólnopolski

wyróżnienie - Filip Kozioł, Sielicki Jakub, Kaczmarczyk Jan, Kozioł Gabriel

J.Czystow, J.Wywrot-Piątek

SZKOŁA PODSTAWOWA FILIA W DROZDOWIE

Turniej Recytatorski "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne"

gminny

wyróżnienie - Patrycja Janiszewska

M.Pietrak

Konkurs OMNIBUS 2012 "Skowronek" - kl. III

ogólnopolski

15. m-ce w województwie i 66 w kraju - Jolanta Piecyk

M.Pietrak

VII Przegląd Małych Form Teatralnych "Marynki" 2012

regionalny

udział: Wioletta Brodacka, Patrycja Janiszewska, Jolanta Piecyk, Oliwia Jackowiak

M.Figurska

Konkurs kiteracki "Marzenia misia Uszatka"

regionalny

wyróżnienie: Patrycja Janiszewska, Monika Bereda, Jolanta Piecyk

M.Pietrak

Konkurs plastyczno-literacki "Warto zaprzyjaźnić się z ...- Moja ulubiona postać z książki

gminny

2.m-ce Patrycja Janiszewska

3. m-ce Maciej Czapla

wyróżnienie Jolanta Piecyk

M.Pietrak

Plastyczno - literacki konkurs profilaktyczny "Moda na niepalenie"

gminny

1. m-ce kl.0-I

2. m-ce kl. II

M.Figurska

M.Pietrak

SZKOŁA PODSTAWOWA FILIA W DĘBICY

Konkurs matematyczny "Plus-Minus" zorganizowany w ramach Ogólnopolskiego Stypendialnego Projektu Edukacyjnego

ogólnopolski

Finaliści kl.II: Piotr Oleksiewicz, Rafał Kuroń, Kornel Szczubkowski, Gabriela Rawicz-Kujawska

I. Radoń

Finaliści kl. III: Marta Tymek, Jakub Ratowski, Damian Walczak, Kacper Maciejczyk, Tomasz Lewczycki, Paulina Michnicz, Damian Baweł

D. Nasiadka

Konkurs OMNIBUS 2012 "Skowronek" - kl. III

ogólnopolski

6.m-ce w woj. i 31 w kraju - Paulina Michnicz, 15. m-ce w woj. i 66 w kraju - Marta Tymek

Wyróżnienie: Dominika Waligóra, Jakub Ratowski, Dorian Baweł, Julia Sadowska,

Udział: Kacper Maciejczyk, Magdalena Krajniak, Patryk Urbaniak, Tomasz Lewczycki

(na 969 ucz.)

Konkurs matematyczny KANGUR

ogólnopolski

laureat - Rafał Kuroń

wyróżnienie - Piotr Oleksiewicz, Gabriela Rawicz-Kujawska, Kornel Szczubkowski,

I.Radoń

XIX Konkurs plastyczny "Mój Dom - Moja Ojczyzna - Moja Europa

powiatowy

wyróżnienie - Mirela Burda

nagroda - Patrycja Grabiec, Aleksandra Figa

M.Grzejdak

Konkurs Plastyczno-Literacki "Warto zaprzyjaźnić się z ...- Moja ulubiona postać z książki

gminny

Kl. I: 1. m-ce Julia Sumińska

2. m-ce Sylwia Długosz

3. m-ce Weronika Sienkiewicz

wyróżnienie Gabriela Usarek

M. Grzejdak

kl. II: 1. m-ce Kornel Szczubkowski

I.Radoń

kl. III: 3. m-ce Oliwia Grzejdak

wyróżnienie (praca literacka) O.Grzejdak

D.Nasiadka

SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I - III

VI Mikołajkowy Turniej Sportowy klas I-III w Robuniu

międzyszkolny

1. m-ce drużynowo kl. I

1. m-ce drużynowo kl. III

3. m-ce drużynowo kl. II

 

 

Rok szkolny 2010/2011

Konkurs / zawody

Etap

Laureaci, zwycięzcy, zdobywcy czołowych miejsc

Opiekun

SZKOŁA PODSTAWOWA W RYMANIU

Ogólnopolski konkurs historyczny "Losy Żołnierza i Dzieje..."

rejonowy

Finalistka Katarzyna Piecyk

I. Piecyk

wojewódzki

2.m-ce Katarzyna Piecyk

ogólnopolski

3. m-ce Katarzyna Piecyk

Konkurs historyczny "Tadeusz Kościuszko"

szkolny

1.m-ce kl.Va - Karolina Radoń, Patrycja Gerus, Aneta Tymek

2. m-ce kl. Vb - Szymon Klepuszewski, Maciej Szreder, Dariusz Pyzia

3. m-ce kl. IVa - Agron Mullarama, Adrianna Mikołajek, Piotr Krajniak

K.Piecyk

Indywidualne powiatowe biegi przełajowe

powiatowy

1. m-ce w swojej kat.Dagmara Wyszyńska

16. m-ce Patryk Wyszyński

Ł. Koziorowicz

Ogólnopolski Turniej BRD

powiatowy

1. m-ce drużynowo (Przemysław Rentkowski, Krzysztof Okoń, Patryk Wyszyński)

2. m-ce indyw. Przemysław Rentkowski

3. m-ce indyw. Krzysztof Okoń

J.Oleksiewicz

wojewódzki

4. m-ce drużynowo (Przemysław Rentkowski, Krzysztof Okoń, Patryk Wyszyński)

Turniej Recytatorski "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne"

gminny

- wyróżnienie Patrycja Ciesielska

- wyróżnienie Klaudia Gusak

M.Hawrylak

Konkurs Mitologiczny "Mity Greków i Rzymian"

powiatowy

1. m-ce drużynowo: Katarzyna Piecyk, Dariusz Pyzia

K.Piecyk

Konkurs "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w BS"

ogólnopolski

77. m-ce: członkowie SKO

D.Mendel

I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bezpiecznie na Wsi"

ogólnopolski

wyróżnienie Aneta Tymek

D.Nasiadka

GIMNAZJUM

I Ogólnopolski Konkurs o Fuzji Jądrowej

rejonowy

5. m-ce Firdez Mullarama

7. m-ce Mariusz Teper

M. Kuroń

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

powiatowy

1. m-ce w swojej kat. Przemysław Szpeciński

2. m-ce w swojej kat. Wojciech Dylewski

3. m-ce w swojej kat. Patryk Wyszyński

Ł.Koziorowicz

Finał Mistrzostw Województwa Indywidualnych Biegów Przełajowych

wojewódzki

4. m-ce Przemysław Szpeciński

P.Korytowski

Indywidualne biegi przełajowe z okazji Konstytucji 3 Maja

powiatowy

1. m-ce Przemysław Szpeciński

2. m-ce Wojciech Dylewski

Ł.Koziorowicz

Konkurs Poezji Śpiewanej

powiatowy

wyróżnienie Mariusz Teper

M. Obolik

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

powiatowy

2. m-ce w powiecie

P. Korytowski

Międzypowiatowa Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt


5. m-ce w lidze

P. Korytowski

Konkurs Przedmiotowy Geograficzny

wojewódzki

Laureat Przemysław Szpeciński

K. Piecyk

Konkurs Przedmiotowy z Historii i Wiedzy o Społeczeństwie

wojewódzki

Laureat Przemysław Szpeciński

Finalista Mariusz Teper

Finalista Patryk Pyzia

I. Piecyk

Ogólnopolski konkurs historyczny "Losy Żołnierza i Dzieje..."

rejonowy

Finaliści: Przemysław Szpeciński, Patryk Pyzia, Monika Dylewska

I. Piecyk


wojewódzki

1.m-ce Przemysław Szpeciński

Laureat Monika Dylewska

Laureat Patryk Pyzia

ogólnopolski

1. m-ce Przemysław Szpeciński

Konkurs Polonistyczny

wojewódzki

Finalistka - Jolanta Opar

M. Hawrylak

Ogólnopolski Turniej BRD

powiatowy

3. m-ce drużynowo (Szymon Makarewicz, Jarosław Kaźmierski, Adrian Krajniak)

J.Oleksiewicz

Lekkoatletyka - biegi na 2 km

powiatowy

1.m-ce Przemysław Szpeciński

P.Korytowski

wojewódzki

3.m-ce Przemysław Szpeciński

Turniej Recytatorski "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne"

gminny

- wyróżnienie Daria Koperska

I.Justyńska

Konkurs o życiu i działalności Marii Skłodowskiej-Curie

powiatowy

laureaci: Klaudia Figurska, Anna Stępień, Firdez Mullarama, Agata Justyńska, Krystian Baliński, Mariusz Teper

A.Dworek

wojewódzki

3.m-ce: A.Stępień, M.Teper, Baliński, A.Justyńska

Konkurs matematyczny "Kangur"

regionalny

- wyróżnienie Agata Justyńska

M.Kuroń

Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Internecie "DIALNET MASTERS"

okręgowy

drużyna zakwalifikowana do II etapu: Jakub Łabendowicz, Dawid Siracki, Jolanta Opar, Karol Usarek

J.Oleksiewicz

SZKOŁA PODSTAWOWA FILIA W STARNINIE

VI Regionalny Przegląd Jasełek "Idą kolędnicy"

regionalny

tytuł laureata

J.Czystow, J.Wywrot-Piątek A.Łabendowicz

Turniej Recytatorski "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne"

powiatowy

- laureat Łukasz Kobielski

- wyróżnienie Małgorzata Kaczmarczyk


J.Czystow

SZKOŁA PODSTAWOWA FILIA W DROZDOWIE

Konkurs na kartkę świąteczną

gminny

1.m-ce Patryk Gabrysiak (kat. 0-I)

3.m-ce Maciej Czapla (kat. 0-I)

1.m-ce Karolina Berszakiewicz (kat. II-III)

2. m-ce Jolanta Piecyk (kat.II-III)

M.Figurska

M.Pietrak

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z matematyki "Geniusz 2011"

ogólnopolski

wyróżnienie - Paulina Zielińska

M.Figurska

Turniej Recytatorski "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne"

gminny

wyróżnienie: Jolanta Piecyk, Karolina Berszakiewicz

M.Figurska

Konkurs plastyczny "Witaj Wiosno"

między-gminny

wyróżnienie: Jolanta Piecyk, Karolina Berszakiewicz, Paulina Zielińska, Kornelia Sworowska,

M.Figurska

M.Figurska

Konkurs "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w BS"

ogólnopolski

12. m-ce: członkowie SKO

M.Figurska

SZKOŁA PODSTAWOWA FILIA W DĘBICY

Konkurs na kartkę świąteczną

gminny

2. m-ce Maciej Sadowski (kat.0-I)

3. m-ce Magdalena Gajda (kat.II-III)

D. Nasiadka

 

Wszystkim uczniom i nauczycielom jesteśmy wdzięczni za ich trud. Gratulujemy i życzymy podobnych i większych sukcesów w nowym roku szkolnym.

 


(C) j.oleksiewicz 06 , design: WebMark